Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kvalitní zařízený byt s výhledem do okolní zeleně a na svah na protějším břehu Vltavy, situovaný ve 2. patře moderní Rezidence Nad ostrovem. Bytový dům stojí v klidné ulici v rezidenční zástavbě na podolském svahu, v blízkém dosahu Vltavy, přímo nad Veslařským ostrovem. Lokalita s výbornou občanskou vybaveností a velmi rychlou dostupností do centra (10 min. tramvají). Nedaleko se nachází park, dětské hřiště, Podolský bazén, sportovní areál (tenisové, fotbalové, basketbalové a parkurové hřiště) a venkovní posilovna.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní hala s dalšími vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velkoplošná francouzská okna, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, vstupy do budovy na čip, sklep, automatická vrata a vyhřívaná příjezdová cesta ke garáži. K dispozici je jedno podzemní garážové stání v budově za 2000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31704
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby, elektřinu, vodu a vytápění činí 4700 Kč měsíčně.
 • Podlahová plocha *
  66 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.