Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený, malebný zrekonstruovaný byt s výhledem do zeleně. Byt leží v 1. patře zrenovovaného historického činžovního domu v půvabném zákoutí Starého Města, které si uchovalo poklidnou atmosféru dob minulých. Dům stojí v sousedství Anežského kláštera, nedaleko nábřeží Vltavy, Letenských sadů a stanice metra Náměstí Republiky s veškerou občanskou vybaveností a službami v bezprostředním okolí.

Byt má 2 ložnice, průchozí obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, koupelnu s vanou a toaletou a vstupní chodbu. Byt je orientován do zahrady ve dvoře a do tiché ulice.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, dubové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, rolety, plynový kotel, pračka, mikrovlnná trouba, nádobí, TV, sklep. Bez výtahu. Poplatky za společné služby a vodu cca 900 Kč měsíčně pro 1 osobu. Poplatky za plyn a elektřinu se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31086
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.