Byt, 4+kk

Moderní zařízený byt s balkónem situovaný ve 3. patře budovy s výtahem v moderním rezidenčním komplexu Na Krutci od studia Kuba & Pilař architekti, s 24h recepcí a bezpečnostní službou, sportovním centrem a tenisovými kurty. Výhodná lokalita v rychlém dosahu letiště a mezinárodních škol, s výborným spojení do centra, v blízkosti přírodní rezervace Šárka. Veškerá vybavenost v okolí, 5 minut k zastávce tramvají a stanici metra Nádraží Veleslavín.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelní prostorem a vstupem na balkón, ložnice s en-suite koupelnou (sprcha, toaleta), další 2 ložnice, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou, technická místnost a vstupní chodba.

Dřevěné podlahy, dlažba, velká francouzská okna, vestavěné skříně a úložné prostory v ložnicích, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané posuvné předokenní panely, plynový kotel, spotřebiče Bosch, pračka, sušička, TV, videotelefon, alarm, sklep (10 m2), kamerový systém. Poplatky za společné služby, recepci, ostrahu, údržbu areálu a vodu cca 5500 Kč/měs. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. K dispozici od poloviny března 2019.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30523
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  125 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  131 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.