Byt, 2+kk

Kvalitně vybavený, stylový byt v domě s parčíkem a dětským hřištěm na Vinohradech, pár kroků od metra Flora. Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný, zařízený byt se zachovanými původními prvky a výhledy do zeleně, situovaný ve 2. patře udržovaného, částečně zrenovovaného činžovního domu bez výtahu. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí a velmi rychlou dostupností do centra, pouhou minutu chůze od stanice metra Flora a nákupního centra Atrium Flora.

Interiér tvoří velký obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice s vybavenou šatnou, koupelna (vana, sprchový kout), samostatná toaleta, technická komora a prostorná vstupní hala.

Vysoké stropy, repasované parkety, dlažba, elektrické vytápění, pohybové čidlo ovládající osvětlení v hale, žaluzie, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV. K dispozici balkon v mezipatře domu. Poplatky za společné domovní služby 735 Kč / 2 os. / měs. Poplatky za spotřebu energií cca 3.500 Kč/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30394
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  89 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.