Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný zařízený byt v 1. patře půvabné renovované historické budovy s výtahem, recepcí a zachovanými původními prvky na Malé Straně. Bezpečné klidné bydlení v prestižní lokalitě v sousedství četných ambasád a Pražského hradu, pár minut k zastávce tramvají a stanici metra Malostranská.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem, plně vybavený kuchyňský kout, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, toaleta, úložná komora a vstupní chodba.

Parkety, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně, pračka, kuchyňské spotřebiče Kuppersbuch, myčka, TV. Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií 3.500 Kč/měs. K dispozici od srpna 2022, po dohodě možno i dříve.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  56 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  3032
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.