Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Nově kompletně zrekonstruovaný byt v přízemí rodinného domu se zahradou v rezidenční zástavbě v Praze 5, v blízkosti parku Panská zahrada a několika dětských hřišť, v lokalitě s rychlou dostupností na Pražský okruh a do centra. Klidná lokalita poblíž chráněné krajinné oblasti Prokopského údolí, v pěším dosahu vyhlášené základní školy ZŠ Mládí. Nejbližší stanice metra Luka a Stodůlky, v dobré dostupnosti do Německé a Japonské školy, v těsné blízkosti tenisové haly a minigolfu.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, 2 ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta, hala a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Vinylové podlahy, dlažba, plynový kotel, žaluzie, myčka, sklep o 23 m2. Parkování na vyhrazeném místě před domem. Poplatky 2500 - 3000 Kč měsíčně. K dispozici od 15. září 2018.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  75 m²
 • Parkování
  Vyhrazené parkovací stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  30007
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.