Byt, 2+kk

Kompletně nově zrekonstruovaný byt, situovaný v 1. patře činžovního domu s výtahem na rozhraní Vinohrad a Žižkova. Klidná lokalita v blízkém dosahu občanské vybavenosti, nedaleko Mahlerových sadů a stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad, pár kroků k zastávce tramvají, pár zastávek do centra.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice, koupelna s vanou, sprchovým koutem, 2 umyvadly, toaletou a bidet. sprškou a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Zachované původní prvky, parkety, dlažba, plynový kondenzační kotel, pračka, myčka. Byt je možno zařídit nábytkem za vyšší nájemné. Poplatky za společné domovní služby a vodu 800 Kč měsíčně pro 1 osobu, 1300 Kč měsíčně pro 2 osoby. Plyn a elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29982
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  47 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.