Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný zařízený byt na okraji Petřínských sadů. Prostorný byt s 1 LOŽNICÍ a 2 KOUPELNAMI se nachází ve 2. patře klasického činžovního domu bez výtahu. Lokalita přímo pod parkem u lanové dráhy na Petřín, v blízkém dosahu Vltavy, Kampy a Starého Města, jednu zastávku tramvají od Národního divadla, pár zastávek ke komerčnímu centru Nový Smíchov.

Byt tvoří 1 ložnice s přilehlou komorou a krásným výhledem do parku, prostorný obývací pokoj, průchozí jídelna / knihovna, plně vybavená kuchyň, velká vybavená šatna, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, koupelna se solitérní vanou, samostatná toaleta s bidetovou sprškou a prostorná vstupní hala.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, štuková výzdoba, velká okna, dřevěné podlahy, dlažba, vestavěné úložné prostory, dvoje funkční kachlová kamna, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, 2 TV, sklep. Poplatky za společné služby a vodu cca 1500 Kč měsíčně. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29795
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  113 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.