Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný zařízený byt s krásnými výhledy do historického okolí, na Pražský hrad a kostel sv. Mikuláše, situovaný ve 3. patře domu z počátku 16. století. Dům s množstvím zachovaných původních prvků se nachází v romantické klidné ulici na Malé Straně přímo pod Pražským hradem. Půvabná klidná lokalita v blízkém dosahu mnoha malostranských ambasád a historických památek, v rychlém dosahu centra a občanské vybavenosti, pár minut chůze od stanice metra Malostranská, 5 zastávek tramvají od komerčního centra Anděl.

Byt tvoří klimatizovaný obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní chodba.

Vestavěné úložné prostory, dřevěné podlahy, dlažba, plynový kotel, rolety, myčka, pračka, mikrovlnná trouba, sklep. Bez výtahu. Poplatky za společné služby a vodu cca 1500 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29770
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  95 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.