Byt, 4+kk

Zrekonstruovaný nezařízený mezonetový byt se 2 terasami (celkem 20 m2) s výhledem do vnitrobloku s upravenou zelení, situovaný v 5. patře renovovaného činžovního domu s výtahem. Byt se nachází v klidné ulici v oblíbené rezidenční lokalitě Bubeneč jen pár minut chůze od stanice metra Dejvická, v pěším dosahu Pražského hradu a parku Stromovka. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí a rychlým spojením na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6.

Spodní úroveň bytu tvoří 1 ložnice / pracovna a vstupní hala. V horním patře je prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu, 2. ložnice s šatnou a 3. ložnice s přístupem na druhou terasu. Byt má dále koupelnu s masážní sprchou, vanou a toaletou a toaletu pro hosty.

Dostatek vestavěných skříní a úložných prostor, laminátové a dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, elektrický krb, elektricky ovládané předokenní rolety, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, malý sklep. Možnost pronájmu garážového stání 150 m od domu za 2700 Kč/měs. + DPH. Záloha na společné domovní služby a vodu cca 2000 Kč měsíčně. Poplatky za plyn a elektřinu cca 4000 Kč měsíčně. K dispozici od 1.7.2018. Byt je k pronájmu nabízen bez nábytku.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29528
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  160 m²
 • Terasa
  20 m²
 • Celková plocha
  180 m²
 • Parkování
  Garážové stání 150 m od domu.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.