Byt, 4+1

Stylové bydlení v centru s úchvatným výhledem na Pražský hrad, desítky pražských věží a typické červené střechy domů. Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt v 5. patře renovovaného činžovního paláce s novým výtahem. Výhodná poloha v centru Prahy pár minut chůze od Václavského a Staroměstského náměstí. Plná občanská vybavenost v bezprostředním okolí.

Byt nabízí plně vybavenou kuchyň s jídelnou propojenou s obývacím pokojem, 3 ložnice (jedna je vhodná pro pracovnu), dále plně vybavenou koupelnu, komoru a samostatnou toaletu pro hosty.

Vestavěné skříně, vertikální okna, parkety, mozaiková dlažba v kuchyni a koupelně, bezpečnostní vstupní dveře, myčka, pračka, satelitní připojení, videotelefon. Měsíční záloha na domovní služby včetně vody a vytápění 6.000 Kč. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  2935
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  163 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.