Byt, 4+kk

Moderní byt v Rezidenci Břevnov. Nabízíme prostorný byt s terasou a balkonem v 1. patře nedávno postaveného bytového domu s výtahem, společnou upravenou zahradou ve vnitrobloku a podzemním parkováním v klidné ulici v sousedství parku, v atraktivní lokalitě v blízkém dosahu Pražského hradu. Nedaleko je také stadion Strahov, Petřín a oblíbený park Ladronka. Plná občanská vybavenost v blízkém okolí, rychlá dostupnost do centra - tramvajové a autobusové spoje k metru trasy A.

Interiér bytu navržený architektem nabízí obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, spíží a jižně orientovanou terasou, 3 ložnice se společným balkonem do vnitrobloku, dále 2 koupelny (vana, bidet, toaleta / sprchový kout, toaleta), toaleta pro hosty, komora, šatna a vstupní hala.

Dostatek vestavěných skříní a úložných prostor, dřevěné podlahy, dlažba, francouzská okna, bezpečnostní vstupní dveře, spotřebiče Bosch vč. myčky a indukční varné desky, pračka, sklepní kóje, automatická garážová vrata. K dispozici 2 garážová stání (v ceně). Poplatky za společné služby, vodu a vytápění: 5.100 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29304
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  112 m²
 • Terasa
  18 m²
 • Celková plocha
  130 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.