Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nový, designově vybavený mezonetový byt s klimatizací a parkováním ve 4. patře moderní Rezidence u Tří kaprů, kompletně nově zrekonstruovaného činžovního domu z konce 19. století v novorenesančním stylu, s výtahem a důrazem na zachování původních architektonických prvků. Byt je situován v centru Prahy doslova pár kroků od stanice metra Staroměstská a zastávky tramvají, pár minut chůze od Staroměstského náměstí a Karlova mostu.

Ve spodním patře byt nabízí obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnici, koupelnu se sprchovým koutem, toaletu a vstupní chodbu. V horním patře je 2. ložnice s výhledem na Petřínskou věž a přilehlou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

Kvalitní vybavení a zařízení na míru, parkety, dlažba, dřevěné schodiště, bezpečnostní vstupní dveře, videotelefon. Možnost pronájmu garážového stání za 5000 Kč měsíčně. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť. Nájemce musí být plátcem DPH.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  94 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  A
 • Referenční číslo
  29254
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.