Byt, 4+1

Slunný renovovaný mezonet s 9 m2 terasou a okny orientovanými na jih, situovaný v 1. a 2. patře stylové rekonstruované vily z 30. let v klidné rezidenční zástavbě se spoustou zeleně. Prestižní lokalita na okraji Šáreckého údolí s plnou vybaveností v blízkém dosahu a rychlou dostupností do centra, na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6. Pár minut k zastávce autobusu, pár minut jízdy ke stanici metra Bořislavka, trasa A.

Ve spodní úrovni bytu se nachází prostorná hala se vstupem na terasu, obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou, 1 ložnice, koupelna s vanou a toaletou, šatna a komora. V horní úrovni jsou 2 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a komora.

Krásný výhled na Prahu a okolí, původní dřevěná schodiště, repasované parkety, dlažba, centrální plynové topení a ohřev teplé vody, zabudované osvětlení, myčka, mikrovlnná trouba, satelitní TV připojení. Možnost byt částečně zařídit nábytkem. Byt je přístupný samostatným vlastním vchodem a je plně oddělen od ostatních částí domu. Nájemcům je k dispozici společná udržovaná zahrada. Bezproblémové parkování na ulici. Záloha na společné služby a spotřebu energií 3000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28933
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  164 m²
 • Terasa
  9 m²
 • Celková plocha
  173 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.