Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný zařízený byt situovaný ve 2. patře renovovaného činžovního domu s výtahem v klidné ulici v Praze 3 na Žižkově nedaleko oblíbených parků Parukářka a Vítkov. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v okolí a rychlou dopravní dostupností do centra - autobusové a tramvajové spoje, pár zastávek tramvají ke stanici metra Želivského a nákupnímu centru Flora.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice, koupelna s vanou se sprchovou zástěnou, samostatná toaleta, technická komora a vstupní hala.

Laminátové podlahy, vytápěná dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, nová protihluková eurookna, elektrický kotel, pračka, myčka, TV, zvuková izolace v obou hlavních místnostech. Možnost pronájmu garážového stání v blízkém okolí za dodatečný poplatek. Poplatky za společné služby a zálohy na spotřebu energií cca 3000 Kč měsíčně. K dispozici od 1.5.2018.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28861
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  54 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.