Byt, 2+1

Zařízený rekonstruovaný byt ve 2. patře renovovaného secesního paláce s výtahem na pěkně upraveném Senovážném náměstí. Výhodná lokalita v centru Prahy s plnou vybaveností v okolí, minutu od zastávky tramvaje a pouhých pár minut chůze od Václavského náměstí s přístupem ke všem třem trasám pražského metra.

Interiér tvoří vstupní chodba, plně vybavená průchozí kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj, 1 ložnice, koupelna s vanou a toaletou, šatna a toaleta pro hosty.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, parkety, dlažba, velká okna, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, TV. Možnost pronajmout bez nábytku. Parkování možné v sousedním hotelu Carlo IV. Poplatky za společné domovní služby a vodu 650 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28467
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  76 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.