Byt, 4+kk

Nový moderní byt s 300 m2 zahradou a 2 koupelnami, situovaný v přízemí nově postaveného uzavřeného rezidenčního komplexu La Crone s 24h recepcí, ostrahou a podzemním parkováním v klidné ulici v prestižní rezidenční lokalitě v Praze 6. Výhodná poloha v blízkém dosahu místních parků, Strahovského stadionu, Pražského hradu a parku Ladronka s četnými možnostmi sportovního vyžití a relaxace, s rychlým spojením do centra (tram, bus - cca 10 min. k metru Hradčanská a Anděl), na letiště a k mezinárodním školám. Autobusová zastávka v bezprostřední blízkosti rezidence.

Byt tvoří 3 ložnice, prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, 2 koupelny a vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory. Terasa / zahrada je přístupná z většiny hlavních místností. Byt je orientován na jihozápad.

Vysoký standard provedení a vybavení, dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, velkoplošná okna, vestavěné skříně ve všech ložnicích, myčka, indukční varná deska, zahradní sedací nábytek, videotelefon, sklep o 14 m2, soukromá posilovna pro rezidenty, parkování pro hosty. Byt je možno po dohodě vybavit nábytkem. Dvě garážová stání k pronájmu za 4000Kč/měs/stání (nutno pronajmout spolu s bytem). Poplatky za společné služby a spotřebu energií 8000 Kč měsíčně.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27982
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  106 m²
 • Zahrada
  220 m²
 • Parkování
  Dvě garážová stání k pronájmu za 4.000Kč/měs/stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.