Byt, 5+1

Nabízíme k pronájmu výjimečný mezonet pod Pražským hradem. Tento částečně zařízený půdní mezonet se saunou, 2 koupelnami a krásnými výhledy na Hradčany a Petřín je situován ve 2. patře renovovaného historického domu bez výtahu. Dům se nachází v jedinečné lokalitě pár kroků od Pražského hradu a parku na úpatí Petřína, pár minut chůze od zastávky tramvají na Pohořelci, Karlova mostu a Malostranského náměstí, jednu krátkou zastávku tramvají od stanice metra Malostranská.

Spodní patro bytu tvoří prostorný obývací pokoj s krbovými kamny, plně vybavená kuchyň s jídelním koutem, průchozí ložnice s originálními kachlovými kamny, malá ložnice / pracovna, šatna s vestavěnými skříněmi, koupelna (sauna, masážní vana, masážní sprchový kout, toaleta), technické zázemí, toaleta pro hosty a vstupní hala. V podkroví se nachází velká ložnice / herna, menší ložnice / pracovna a koupelna (sprchový kout, toaleta).

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, parkety, vestavěné úložné prostory, plynový kotel, pračka, myčka, horkovzdušná a mikrovlnná trouba, klimatizace v několika místnostech, klimatizační jednotka, alarm, vstup do domu na čip, úložná komora na chodbě domu. Poplatky za společné služby a vodu 1000 Kč měsíčně. Záloha na plyn a elektřinu 6000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26822
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  200 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.