Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený byt v areálu Vokovického dvora původně z 15. století, jež je dnes kulturní památkou. Byt je situován v 1. patře zrekonstruované budovy v klidné ulici v blízkém dosahu přírodní rezervace Divoká Šárka, pár minut chůze od stanice metra Nádraží Veleslavín. Rezidenční lokalita plná zeleně s rychlým spojením do centra, na letiště a do mezinárodních škol, plná občanská vybavenost v blízkém dosahu.

Byt tvoří světlý rohový obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a výhledem do parku sousedící vily, 1 ložnice s en-suite koupelnou (vana se sprchovou zástěnou, okno) a šatnou, dále úložná komora / šatna, samostatná toaleta a vstupní chodba.

Parkety, dlažba, bezpečnostní dveře, plynový kotel, pračka, myčka, videotelefon, alarm, satelitní příjem. Orientace Z, J. Bez výtahu. K dispozici garáž za 4500 Kč měsíčně. Záloha na společné služby, vodu a vytápění 2500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26546
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  57 m²
 • Parkování
  Parkování k dispozici.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.