Byt, 2+kk

Zařízený ATELIÉR s balkonem v 1. patře novostavby s výtahem v klidné části Prahy 3 - Žižkov. Lokalita nedaleko Malešického parku, s kompletní občanskou vybaveností v pěším dosahu, pár minut chůze k zastávkám tramvaje a nákupnímu centru, 20 min. tramvají do centra. Nejbližší stanice metra - Želivského.

Interiér tvoří 1 ložnici s šatnou oddělenou příčkou, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a balkonem do vnitrobloku, dále koupelnu s vanou, samostatnou toaletu, šatnu a vstupní chodbu.

Velká okna, laminátové podlahy, bezpečnostní dveře, kuchyň na míru, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV. K dispozici je jedno podzemní garážové stání za 1500 Kč měsíčně a sklep. Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií cca 4 500 korun měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24541
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  64 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.