Byt, 2+kk

Moderní zařízený byt s balkonem v 1. patře nedávno postavené komplexu budov s výtahem v klidné části Prahy 3 - Žižkov. Lokalita nedaleko Malešického parku, s kompletní občanskou vybaveností v pěším dosahu, pár minut chůze k zastávkám tramvaje a nákupnímu centru, 20 min. tramvají do centra. Nejbližší stanice metra - Želivského.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a balkonem do vnitrobloku, ložnici, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a vstupní chodbu s vestavěnými skříněmi.

Velká okna, laminátové podlahy, bezpečnostní dveře, kuchyň na míru, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, sklep. K dispozici je jedno podzemní garážové stání za 1500 Kč měsíčně. Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií 4.500 Kč/měs. K dispozici od prosince 2021.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  24539
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.