Byt, 3+kk

Zařízený podkrovní mezonet s původním dřevěným trámovím v srdci historického Starého Města, ve 2. patře plně zrekonstruovaného historického pavlačového domu s výtahem a vnitřním nádvořím. Dům se nachází v klidné uličce ve vyhledávané oblasti nedaleko Staroměstského náměstí, v oblasti s plnou vybaveností a množstvím kaváren a restaurací, pár minut chůze od stanic metra Národní třída a Můstek.

Spodní úroveň bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavený kuchyňský kout s podávacím oknem. V patře jsou 2 samostatné ložnice a koupelna (masážní vana, bidet, toaleta).

Původní dřevěné parkety, dlažba, vestavěné skříně a úložné prostory, rolety, elektrický kotel, myčka, TV, domácí vrátný. Poplatky za společné služby a zálohy na spotřebu energií 4-5000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  23270
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  71 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.