Byt, 4+kk

Velkorysý, částečně zařízený byt se saunou, 2 balkony (celkem 21 m2) a nádhernými výhledy, situovaný v 6. patře moderního rezidenčního komplexu Areál Hvězda s 24h recepcí a ostrahou. Výhodná lokalita v blízkém dosahu obory Hvězda, s plnou občanskou vybaveností a rychlým spojením do centra (metro Petřiny 200 m, tramvaje, autobusy), na letiště a do mezinárodních škol v Praze 5 a 6.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a balkonem, 3 ložnice s vestavěnými skříněmi - jedna s balkonem, dále velká centrální hala, 2 koupelny jedna s vanou, druhá se saunou a sprchovým koutem, prostorná šatna s technickým zázemím a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Výhled na Divokou Šárku, oboru Hvězda, horu Říp a České středohoří, za jasného dne je viditelnost do okolí až 60 km. Dřevěné podlahy, dlažba, koberce, bezpečnostní dveře, množství vestavěných úložných prostor, ústřední topení, podlahové vytápění v koupelnách, myčka, lednice amerického typu, mikrovlnná trouba, UPC, domácí vrátný, sklep, výtah. V ceně je zahrnuto jedno podzemní garážové stání, možnost pronájmu druhého stání za 2500 Kč/měs. Poplatky za společné služby a spotřebu energií cca 8000 Kč měsíčně. Poplatky za spotřebu elektřiny se hradí zvlášť (převod na nájemce). Interiér 185 m2, balkony 8 a 13 m2. K dispozici od srpna 2016.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22570
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  185 m²
 • Balkón
  21 m²
 • Celková plocha
  206 m²
 • Parkování
  Podzemní parkovací stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.