Byt, 3+kk

Luxusní moderní byt se 2 ložnicemi, navržený architektonickým studiem de.fakto, situovaný ve 3. patře luxusní rezidence s recepcí a parkingem. Historický dům s klasicistní fasádou prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí včetně instalace nových úsporných technologií. Výhodná lokalita v centru Prahy, pár kroků od nákupních center Palladium a Kotva, v pěším dosahu Staroměstského a Václavského náměstí. Výborná dopravní dostupnost – v blízkosti stanice metra Náměstí Republiky (trasa B) a řady tramvajových linek.

Interiér bytu tvoří velký obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 2 samostatné ložnice, koupelna s vanou a sprchovým koutem, dvě toalety a vstupní chodba.

Špičkové vybavení a provedení, dřevěné podlahy, podlahové topení v koupelně, vysoké stropy, chlazení a sálavé vytápění ve stěnách a stropech, systém nucené výměny vzduchu, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně a úložné prostory, inteligentní systém ovládání domácnosti, videotelefon. Byt je možno vybavit nábytkem za vyšší nájemné. Možnost pronájmu parkovacího stání v garáži za 6000 Kč měsíčně. Poplatky za společné služby a spotřebu energií 7535 Kč/měs.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22392
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.