Byt, 4+kk

Prostorný zařízený byt se 3 koupelnami a 61 m2 terasou s panoramatickým výhledem na Prahu, situovaný v 10. patře uzavřeného rezidenčního projektu s privátním parkem, 24h recepcí, podzemním parkováním, ostrahou a kavárnou. Projekt se nachází v těsné blízkosti parku Parukářka, v příjemné lokalitě v Praze 3 s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu (Olšanská poliklinika, pošta, četné možnosti nakupování a sportovního vyžití) a dobrou dopravní dostupností do centra díky četným tramvajovým spojům a nedaleké stanici metra Želivského.

Interiér tvoří prostorný obývací pokoj s krbem a plně vybavenou kuchyní, 3 ložnice s en-suite koupelnami, jedna z nich též s vybavenou šatnou, dále toaleta pro hosty, technická komora a vstupní hala. Všechny pokoje mají vstup na terasu.

Klimatizace, vestavěné skříně a úložné prostory, francouzská okna poskytující dostatek světla, elektrické předokenní rolety, dřevěné podlahy, bezpečnostní dveře, videotelefon, spotřebiče Gaggenau, pračka, velký sklep. V ceně nájmu jsou zahrnuta 2 garážová parkovací stání. Poplatky za společné služby 13.500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. Interiér 157 m2, terasa 61 m2, sklep 12 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22022
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  157 m²
 • Terasa
  61 m²
 • Celková plocha
  218 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.