Byt, 4+kk

Nový luxusní zařízený byt s 250 m2 zahradou, 2 terasami a výhledem na město, včetně Pražského hradu a Petřína, situovaný v moderní rezidenci v exkluzivní čtvrti v Praze 6 na Hanspaulce. Klidná rezidenční lokalita s rychlou dostupností do centra, na letiště a do mezinárodních škol, s plnou vybaveností v blízkém dosahu.

Světlý interiér tvoří velká vstupní hala s mnoha vestavěnými skříněmi a úložnými prostory, obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou luxusní kuchyní, hlavní ložnice s koupelnou (vanou, bidet, toaleta) a šatnou, další dvě ložnice, druhá koupelna (sprchový kout, bidet, toaleta), technická komora a toaleta pro hosty. Všechny hlavní místnosti mají přístup na terasu.

Stylový design, nadstandardní materiály a provedení, vybavení na míru, dřevěné podlahy, bezpečnostní dveře, audio rozvod v celém bytě (zónové ovládání), elektricky ovládané bezpečnostní žaluzie, podlahové vytápění, chlazení, pračka, sušička, TV, UPC, videotelefon, závlahový systém, kamerový systém, sklep. K dispozici 1 garážové stání v podzemní garáži (v ceně). Poplatky za společné služby a zálohy na spotřebu energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  21188
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  175 m²
 • Terasa
  80 m²
 • Celková plocha
  255 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  A
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.