Byt, 5+1

Klimatizovaný nezařízený byt se 3 ložnicemi a 2 koupelnami, situovaný ve 2. patře činžovního domu s výtahem, recepcí a podzemním parkováním. Výhodná lokalita v centru Prahy, 100 m od stanice metra Náměstí Republiky, hotelu Hilton Prague Old Town a nákupního centra Palladium.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, tři ložnice, čtvrtá ložnice/pracovna přístupná z obývacího pokoje, dále 2 koupelny (z toho jedna s vanou, sprchou, toaletou a bidetem, druhá koupelna má sprchu a toaletu), samostatná toaleta pro hosty, vybavená šatna, technická komora, úložná komora a vstupní chodba.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, parkety, trojskla v oknech, bezpečnostní dveře, satelitní připojení, alarm, myčka, pračka, sušička, sklep. K dispozici parkovací stání v podzemních garážích za 3.800 Kč měsíčně + DPH. Poplatky za společné domovní služby 2.000 Kč/měs. Energie se hradí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20542
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  184 m²
 • Parkování
  Parkování k dispozici.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.