Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný zařízený podkrovní byt situovaný v 5. patře zrenovovaného činžovního domu s výtahem. Klidná lokalita v historickém centru Prahy v těsné blízkosti nábřeží Vltavy a stanice metra Staroměstská, pár minut chůze od Staroměstského náměstí.

Byt tvoří otevřená vstupní hala, obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice s okny do vnitrobloku, koupelna se sprchovým koutem a bidetem a samostatná toaleta.

Parkety a dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, plynový kotel, TV, domácí vrátný. Parkování možné v garážích u Rudolfina (minuta chůze od domu). Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií se hradí zvlášt.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20456
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  123 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.