Byt, 5+1

Stylový tříúrovňový půdní byt s krásným výhledem na Pražský hrad a Petřín situovaný ve třetím patře kompletně zrekonstruované historické budovy v samém srdci Malé Strany. Úžasná lokalita na malebné Kampě přímo u Čertovky, pár kroků od Karlova mostu, v pěším dosahu Pražského hradu a Starého Města.

První patro tvoří velký obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s vestavěnými spotřebiči a pracovními plochami z přírodního kamene, toaleta s bidetem, technické zázemí a vstupní chodba. Ve druhém patře se nachází 3 ložnice, plně vybavená koupelna a vybavená šatna. Ve třetí úrovni je otevřený podkrovní prostor vhodný pro ložnici, společenskou místnost nebo pracovnu, koupelna se sprchovým koutem a šatna.

Byt je zrekonstruován ve vysoké kvalitě za použití italských materiálů. Parkety, dřevěné trámy, dřevěné okenice, bezpečnostní vstupní dveře, pračka, myčka, domácí vrátný. Možnost parkování 300 m od budovy. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  19258
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  197 m²
 • Parkování
  Možnost parkování 300 m od budovy.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.