Byt, 4+kk

Nadstandardní byt se 2 upravenými zahradami (celkem 575 m2) a 20 m2 terasou v přímém sousedství Ďáblického háje. Byt se 3 ložnicemi a 2 koupelnami je situován ve druhém patře nového uzavřeného rezidenčního projektu s 24h recepcí, ostrahou a podzemním parkováním. Klidné prostředí se spoustou zeleně, v rychlém dosahu D8, výjezdu na Teplice a Mladou Boleslav. Četné možnosti sportovního vyžití a nakupování v blízkém okolí (Letňany, Čakovice, Měšice), 5 min. k zastávce autobusu, 5 min. jízdy k metru Ládví.

Interiér bytu tvoří komfortní obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a vstupem na terasu a do velké zahrady, hlavní ložnice s plně vybavenou koupelnou a přístupem na terasu a do zahrady, další dvě ložnice - jedna s přístupem do malé zahrady, druhá koupelna (sprchový kout, bidet, toaleta), šatna a vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory.

Kvalitní vybavení a provedení, dubové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, spotřebiče Miele, pračka, sušička, kuchyň Sýkora, zahradní nábytek a gril, domácí vrátný, prostorný sklep, zahradní domek, automatická závlaha, výtah. Možnost pronajmout s nábytkem za vyšší nájemné. K dispozici dvě garážová stání. Poplatky za společné služby, spotřebu energií a parkování 9842 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  18685
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  138 m²
 • Terasa
  20 m²
 • Celková plocha
  158 m²
 • Parkování
  Dvě garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.