Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nákladně zrekonstruovaný zařízený byt se 2 koupelnami, zimní zahradou a interiérem navrženým architektem do posledního detailu tak, aby korespondoval s charakterem kubistické budovy. Byt leží v 1. patře nárožního domu z 20. let 20. století, který se nachází na atraktivním místě na Starém Městě u Pařížské ulice, stranou od hlavních turistických tepen, a přesto v bezprostřední blízkosti mnoha významných památek. Oblast je tvořena výjimečnou kombinací širokých bulvárů budovaných na přelomu 19. a 20. století a původních křivolakých uliček bývalého židovského města. Čtvrť nabízí kvalitní občanskou vybavenost i široký výběr restaurací, kaváren a klubů. Výbornou dopravní dostupnost zajišťují tramvajové linky ze zastávky Právnická fakulta a metro A ze stanice Staroměstská. Možnost relaxace v zeleni poskytují nedaleké zahrady Anežského kláštera, procházkou přes most a po schodišti je možné dojít do Letenských sadů.

Byt tvoří obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, ložnice s en-suite koupelnou, druhá ložnice, reprezentativní vstupní hala, zimní zahrada, samostatná toaleta a koupelna přístupná z haly i druhé ložnice.  

Kvalitní materiály a vybavení, masivní dřevěné podlahy, mramorové obklady v koupelnách, beton-epoxidové stěrky MT design na zdech, nová okna, designové koupelny vybavené sanitou italské značky Flaminia, kuchyň na míru, kuchyňské spotřebiče značek Siemens, AEG a Faber, plynový kotel, sklep, výtah. Veškeré prvky interiéru včetně vzoru na prosklených dveřích jsou sladěné s unikátními zrenovovanými kubistickými prvky ve společných prostorách domu. 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104167
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu vody: 3000 Kč měsíčně. Elektřina a plyn se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  103 m²
 • Zimní zahrada
  3 m²
 • Celková plocha
  106 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  Není vyžadován
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.