Byt, 3+kk

Nově zrekonstruovaný byt ve 2. patře kompletně nově zrenovovaného činžovního domu s výtahem. Výhodná lokalita v centru Prahy v klidné oblasti v pěším dosahu veškeré občanské vybavenosti, pár kroků od tramvají, metra Florenc a hotelu Hilton. Stanice metra Náměstí republiky s obchodním centrem Palladium jsou vzdáleny jen pár minut chůze. Bazén a posilovna dvě minuty od domu, nedaleko tenisových kurtů na Štvanici.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 2 ložnice, 2 koupelny (vana / sprchový kout, bidet, toaleta) a velká vstupní hala.

Dubové podlahy a dlažba, vysoké stropy, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně, žaluzie, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, sklep 5,7 m2. Poplatky za společné domovní služby, vytápění a vodu se hradí zvlášť. Elektřina - převod na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  18274
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  102 m²
 • Parkování
  Možnost parkovacího místa v nedalekém obchodním centru.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.