Byt, 4+kk

Nadstandardní NEZAŘÍZENÝ byt k pronájmu v žádané lokalitě na Praze 6 nacházející se v komorní rezidenci s uzavřeným dvorem, garážovým parkováním a kamerovým systémem.

Dispozice bytu nabízí v přízemí vstupní halu, pracovnu, koupelnu a technickou místnost. V 1. patře obývací pokoj částečně oddělený od jídelny a kuchyně německé značky Nolte a ve 2. patře 2 ložnice se šatnami a prostornou koupelnou.

Vkusně a stylově řešený interiér, dřevěné podlahy Merbau, odhalené cihlové zdi, krb, skleněná zábradlí, vestavěné skříně, bezpečností fólie ve vstupních dveřích/oknech pracovny. Součástí je terasa a předzahrádka, 1 garážové parkovací stání.

Dobrá dopravní dostupnost:10 minut tramvají k Pražskému hradu a 15 min do centra, zastávka v docházkové vzdálenosti. Občanská vybavenost v místě, včetně mateřské, základní a anglické školy, dětského hřiště, koupaliště a nemocnice. Dům je na velmi klidném, památkově chráněném místě ve slepé ulici. Poplatky za služby a energie cca 4.900/měs.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  16856
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  123 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.