Byt, 3+1

Kompletně zrekonstruovaný částečně zařízený byt s původními prvky na pronájem v centru Prahy ve zvýšeném přízemí renovovaného činžovního domu bez výtahu v atraktivní lokalitě doslova pár kroků od Václavského náměstí s rychlým přístupem ke všem třem trasám pražského metra.

Byt tvoří vstupní chodba, obývací pokoj, 2 ložnice, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem orientovaná do zeleného upraveného vnitrobloku, koupelna s vanou a umyvadlem, komora, spíž a WC zvlášť.

Zachované původní prvky, dřevo, parkety, stylová dlažba, vysoké stropy, bezpečnostní dveře a skla v oknech, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, možnost připojení internetu, satelitu a TV, telefonní linka, domácí vrátný. Záloha na poplatky za společné domovní služby 3.000 Kč/měs. Elektřina a plyn bude převeden na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  16814
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  94 m²
 • Parkování
  Možnost zařídit parkování v modré zóně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.