Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Zrekonstruovaný světlý zařízený byt s výhledem na okolní historickou zástavbu v přízemí kompletně zrenovovaného činžovního domu s výtahem a zachovanými původními prvky. Dům stojí pouhých 200 m od nábřeží Vltavy, dvě minuty chůze od stanice metra a zastávek tramvají na Karlově náměstí, v pěším dosahu Václavského náměstí.

Byt tvoří rohový obývací pokoj, plně vybavená samostatná kuchyň bez oken, 2 ložnice a koupelna s vanou, bidetem a toaletou.

Vysoké stropy, bezpečnostní dveře, plovoucí podlahy, tři TV, videotelefon, rozkládací pohovka, pračka se sušičkou, myčka, toaster, kávovar, ložní prádlo, ručníky. Možnost krátkodobého pronájmu za vyšší nájemné. K dispozici od června 2023.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Rezervováno
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií 10.500 Kč měsíčně.
 • Podlahová plocha *
  104 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  16377
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.