Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu nadstandardní zařízený klimatizovaný byt, situovaný ve 2. patře kompletně zrekonstruované rezidence s výtahem, recepcí, zachovanými původními prvky, zatravněným atriem a kamerovým systémem. Budova leží v klidné ulici v centru Prahy, v lokalitě s plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí, v pěším dosahu Karlova náměstí se stanicí metra a četnými zastávkami tramvají.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 ložnice, koupelna s vanou a toaletou, technická a prádelní komora a vstupní chodba.

Dubové parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně, kvalitní spotřebiče, plynový kotel, centrální vypínač, alarm. Poplatky za společné domovní služby a vodu: 2000 Kč/měs. Elektřina a plyn se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  15492
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  71 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.