Byt, 3+kk

Kompletně nově zrekonstruovaný částečně zařízený byt ve 3. patře pěkně zrenovovaného činžovního domu s výtahem v centru Prahy v klidné lokalitě v blízkosti nábřeží Vltavy a Národního divadla, 3 min. chůze ke stanici metra Národní třída.

Interiér bytu tvoří prostorný otevřený obývací pokoj s plně vybaveným moderním kuchyňským koutem, 2 ložnice, velká koupelna s vanou, sprchovým koutem a dvěma umyvadly a technická místnost s WC a umyvadlem.

Parkety, bezpečnostní dveře, rolety, spotřebiče Miele vč. myčky a mikrovlnné trouby, videotelefon, alarm, společná terasa do vnitrobloku přístupná z chodby ve 4. patře. Poplatky za domovní služby 1.000 Kč/os./měs. Energie se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  13947
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  114 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.