Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný částečně zařízený podkrovní designový byt ve 4. patře činžovního domu bez výtahu v centru Prahy v klidné lokalitě v blízkosti nábřeží Vltavy a Národního divadla, minutu chůze ke stanici metra Národní třída a zastávce tramvají.

Interiér bytu tvoří otevřený obývací pokoj propojený s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, jedna ložnice s vanou a umyvadlem (odděleno skleněnou příčkou), samostatná toaleta a otevřená vstupní chodba.

Klimatizace, dřevěné podlahy a dlažba, bezpečnostní dveře, centrální vypínač, ateliérová okna, pračka, kuchyňské spotřebiče Miele, alarm, videotelefon. Poplatky za společné domovní služby 1000 Kč/os./měs. Spotřeba energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  13918
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  72 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.