Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu prostorný zařízený klimatizovaný byt se střešní terasou o 153 m2, jacuzzi, saunou a 2 koupelnami v 5. patře moderního rezidenčního projektu s podzemním parkováním. Budova se nachází na rozhraní pražských čtvrtí Ořechovka a Veleslavín, v sousedství Veleslavínského zámku, nedaleko přírodní rezervace Divoká Šárka a obory Hvězda. Lokalita s rychlou dostupností do centra (stanice metra Nádraží Veleslavín se nachází pár minut chůze od domu), k občanské vybavenosti, na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6.

Byt má plně vybavenou kuchyň propojenou s obývacím pokojem s oboustranným krbem a pracovnou, 2 ložnice (jednu s šatnou), pracovnu, 2 koupelny (masážní sprchový kout, vana, toaleta, bidetové prkénko / masážní sprchový kout, samostatná toaleta s pisoárem) a vstupní halu. Dále nabízí saunu a střešní terasu s jacuzzi, pergolou a BBQ. Vstup na terasu je z obývacího pokoje a dvou ložnic.

Kvalitní vybavení a provedení, dubové podlahy, masivní dveře z palisandrového dřeva, francouzská okna, pračka, sušička, podlahové a stěnové vytápění, alarm, videotelefon, kabelové připojení UPC, satelitní příjem, sklep. Dvojgaráž. Možnost pravidelného úklidu. Zálohy na společné služby a spotřebu energií: 10 000 Kč/měsíc. K dispozici od listopadu 2021.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  13309
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  162 m²
 • Terasa
  153 m²
 • Celková plocha
  315 m²
 • Parkování
  Garáž pro 2 vozy.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.