Byt, 2+kk

Kompletně zrenovovaný zařízený podkrovní byt ve 2. patře plně zrekonstruovaného činžovního domu bez výtahu doslova pár kroků od Karlova mostu a Malostranského náměstí, v pěším dosahu Pražského hradu, pár minut chůze od stanice metra Malostranská.

Byt tvoří plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj, 1 ložnice s vestavěnými skříněmi a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Okna bytu jsou orientována do půvabného upraveného vnitrobloku s fontánou.

Dubové podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné úložné prostory, žaluzie, myčka, videotelefon. Byt je zařízen základním nábytkem. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu elektřiny 4000 měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  13201
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  51 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.