Byt, 3+kk

Kompletně zrekonstruovaný zařízený byt se 2 koupelnami ve 2. patře renovované funkcionalistické budovy s výtahem. Žádaná lokalita v samém centru Prahy, pár kroků od Národního divadla a nábřeží Vltavy. Zastávky tramvaje pár kroků od domu, stanice metra Národní třída a Můstek v pěším dosahu.

Interiér bytu tvoří 2 ložnice, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, en-suite koupelna s masážním sprchovým koutem, bidetem a toaletou, druhá koupelna se sprchou a toaletou a otevřená vstupní chodba.

Zachované původní prvky, dřevěné podlahy a dlažba, bezpečnostní dveře, podlahové vytápění v koupelnách, trojskla v oknech, myčka, internet, kabelová TV, videotelefon, alarm. K dispozici balkon v mezipatře. Parkování možné v garážích pod Národním divadlem. Poplatky za společné domovní služby a zálohy na energie včetně internetu 4000 Kč měsíčně. K dispozici od 22. června 2016.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  12784
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  88 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.