Byt, 5+kk

Podkrovní zrekonstruovaný nezařízený mezonetový byt s privátní terasou / pavlačí v půvabné historické budově situované na Malé Straně na úpatí Petřína, v blízkosti nábřeží Vltavy. 2. a 3. patro bez výtahu. Velmi dobrá dostupnost MHD ke stanicím metra Anděl a Národní třída (trasa B) nebo Malostranská (trasa A).

Byt nabízí prostorný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 3 ložnice, 3 koupelny, z toho 2 en-suite, další toaletu a úklidovou komoru/prádelnu. V dolní úrovni bytu se nachází společenský/přijímací pokoj s druhým kuchyňským koutem a třetí koupelna.

Parkety a dlažba, vestavěné úložné prostory, masážní vana, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, klimatizační jednotky, satelitní TV připojení, alarm. V přízemí budovy je k dispozici úložný prostor pro kola apod. Parkování možné ve dvoře vedlejšího domu za 4.000 Kč měsíčně. Záloha na poplatky za domovní služby 500 Kč/os./měs. Elektřina a plyn jsou hrazeny zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  12319
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  150 m²
 • Parkování
  Parkování možné ve dvoře vedlejšího domu za 4.000 Kč měsíčně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.