Byt, 3+1

Zařízený částečně klimatizovaný mezonetový podkrovní byt v 5. patře klasického činžovního domu z konce 19. století, který byl kvalitně zrekonstruován s velkým důrazem na zachování původních prvků včetně jedinečného výtahu s mnoha dekorativními detaily. V budově je k dispozici 24hodinová recepce. Byt je situován doslova pár kroků od stanice metra Staroměstská a tramvajových linek, pár minut chůze od Staroměstského náměstí a Karlova mostu.

Spodní úroveň: obývací pokoj, plně vybavená kuchyň, vstupní chodba, WC s umyvadlem a úložným prostorem. Horní úroveň: 2 ložnice s vestavěnými skříněmi, 2 koupelny (sprcha, umyvadlo, WC; vana, umyvadlo, WC, bidet).

Parkety, dřevěné schodiště, bezpečnostní dveře, klimatizace a žaluzie na dálkové ovládání, myčka, mikrovlnná trouba, telefonní linka, WiFi internet, alarm, videotelefon. Poplatky za domovní služby 6.900 Kč/měs. Plyn a elektřina se hradí zvlášť. Možno pronajmout i krátkodobě, při pronájmu 6 měsíců a méně je nájemné 35.000 Kč/měsíc.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  12252
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  112 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.