Byt, 5+kk

Světlý nezařízený byt se 2-3 ložnicemi a 3 koupelnami ve 2. patře historického domu bez výtahu. Jedinečná lokalita pár minut chůze od Pražského hradu, Petřínských sadů a Ministerstva zahraničních věcí, s dobrou občanskou vybaveností a tramvajovými spoji do centra a k metru.

Vzdušný moderní interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, samostatná hlavní ložnice s šatnou a koupelnou (sprchový kout), dvě průchozí ložnice oddělené posuvnými dveřmi, pracovna/šatna, další dvě koupelny (vana / sprcha, toaleta) a prostorná vstupní hala. Do bytu se vstupuje z pavlače.

Výhledy na Pražský hrad a náměstí Pohořelec, zachované původní prvky v domě, mnoho vestavěných skříní, parkety a dlažba, plynové etážové topení, myčka, domácí vrátný. Možnost zařídit nábytkem za vyšší nájemné. K dispozici nájemcům je také parkovací stání. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií 5.000 Kč/měs.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11484
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  145 m²
 • Parkování
  Parkování ve dvoře v ceně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.