Byt, 4+1

Elegantní, kompletně renovovaný klasický byt se 2-3 ložnicemi a 2 koupelnami ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného majestátního činžovního domu s novým výtahem ve velmi atraktivní lokalitě na Starém Městě, pár minut chůze od Václavského náměstí, minutu od stanice metra Národní třída.

Interiér bytu tvoří prostorná formální jídelna s kachlovými kamny, plně vybavená samostatná kuchyň, obývací pokoj s arkýřem a americkými kamny, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta a bidet) a šatnou, druhá ložnice, koupelna s vanou a toaletou, velká vstupní hala, komora a toaleta pro hosty. Jídelnu je možno využít jako třetí ložnici, v tom případě bude tato místnost průchozí.

Množství zachovaných původních prvků, renovované parkety, bezpečnostní dveře, velká okna, vysoké stropy, štuky, dvoukřídlové dveře. Společné domovní služby 950 Kč/měsíc na osobu. Voda, elektřina a plyn se hradí zvlášť. Parkování možné v budově za rohem za 8.000 Kč/měs. K dispozici dle dohody. K dispozici od 1.7.2017.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  11460
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  154 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.