Byt, 3+kk

Kompletně zařízený modernizovaný klimatizovaný byt s balkonem v prvním patře romantické budovy ze 16. století, která prošla důkladnou rekonstrukcí v italském stylu. Ideální poloha jen jeden blok od Staroměstského náměstí.

Byt je zařízen nábytkem na míru, má mnoho vestavěných úložných prostor a krásné parketové podlahy, obývací pokoj s TV, ložnici s manželskou postelí, pracovnu s pohovkou a koupelnu se sprchou, WC a bidetem. Vkusný kuchyňský kout je vybaven lednicí s mrazákem, myčkou, mikrovlnnou troubou a pračkou se sušičkou.

K dalšímu vybavení bytu patří WiFi internet, satelitní připojení, telefon a alarm. Poplatky za služby (vč. praní ložního prádla 2 x týdně) a spotřebu energií 6000 Kč/měs. Služba recepce poskytuje klientům osobní asistence. Možnost krátkodobého pronájmu. Parkování možné v podzemních garážích Kotva. Volné od Listopadu 2015.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10897
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Parkování
  Parkování možné v podzemních garážích Kotva.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.