Byt, 4+1

Prostorný byt v přímém sousedství parku Stromovka. Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrenovovaný, nezařízený byt se 3 ložnicemi a 2 koupelnami ve 3. patře pečlivě zrekonstruovaného bytového domu z konce 19. stol., s novým výtahem. Budova stojí v tiché slepé ulici v prestižní diplomatické čtvrti Bubeneč, pár minut chůze od zastávky autobusu, v pěším dosahu stanic metra Hradčanská a Dejvická s plnou vybaveností v bezprostředním okolí, v rychlém dosahu letiště a mezinárodních škol v Praze 6.

Interiér bytu tvoří rohový obývací pokoj, plně vybavená kuchyň, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (vana, toaleta, bidet. sprška), další dvě ložnice, samostatná koupelna (vana, toaleta, bidet. sprška) a vstupní hala.

Parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velká okna, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, plynový kotel, satelitní příjem. Byt je k pronájmu nabízen nezařízený, ale je možno jej vybavit nábytkem jako na fotografiích za vyšší nájemné. Možnost pronájmu parkovacího stání u domu za 3000 Kč měsíčně (dle aktuální dostupnosti). Zálohy na společné služby a vodu: 2500 Kč měsíčně. Elektřina a plyn se převádí na nájemce.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10624
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  133 m²
 • Parkování
  Parkování k dispozici (dle aktuální dostupnosti).
 • Sklep
  -
 • PENB
  F
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.