Byt, 3+1

Zrenovovaný světlý nezařízený byt se zachovanými původními prvky ve 3. patře zrekonstruovaného činžovního domu bez výtahu v centru Prahy na Starém Městě na půl cesty mezi Václavským a Staroměstským náměstím, pár minut chůze od stanice metra Můstek.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s arkýřem s výhledem na Havelský trh, 2 ložnice, plně vybavená velká kuchyň, koupelna s vanou, toaleta, šatna, úložná komora a vstupní chodba.

Parkety a dlažba, velká okna, vysoké stropy, bezpečnostní dveře, vestavěné úložné prostory, plynové etážové topení, myčka. Zálohy na poplatky za společné domovní služby 700 Kč/os./měs. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. K dispozici od 15. srpna 2019.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  10329
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  108 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.