Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu klimatizovaný byt, kompletně vybavený designovým nábytkem ve vysokém standardu, situovaný v 1. patře zrenovovaného secesního bytového domu se zachovanými původními prvky. Budova se nachází v klidné ulici v atraktivní lokalitě na Starém Městě v těsné blízkosti Staroměstského náměstí, dva bloky od prestižní Pařížské ulice a nábřeží Vltavy, s plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí. Stanice metra Staroměstská je vzdálena 5 minut chůze od domu. 

Prostorný interiér bytu tvoří plně vybavená kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, 2 oddělené ložnice, 2 koupelny (vana / sprchový kout), samostatná toaleta pro hosty a vstupní hala.

Klimatizace, dřevěné podlahy, dlažba, plynové vytápění, vestavěné skříně a úložné prostory, pračka se sušičkou, mikrovlnná trouba, TV, alarm. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103032
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Fixní poplatek za společné domovní služby, vodu a bezpečnostní služby 4500 Kč měsíčně. Spotřeba energií se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  103 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.