Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt

Výjimečný půdní byt nadstandardní velikosti s parkováním. Nabízíme k pronájmu opravdu prostorný mezonetový byt s 18 m2 terasou, 5 koupelnami v 5. patře bytového domu z konce 19. století po luxusní rekonstrukci, s 24/7 recepcí, ostrahou, kamerovým systémem, bazénem, saunou, posilovnou, podzemním parkováním, výtahem a upraveným vnitroblokem. Budova leží v atraktivní lokalitě pár kroků od nábřeží Vltavy, v pěším dosahu parku na Kampě, Petřínských sadů, Malé Strany a Starého Města, v rychlé dostupnosti do centra, komerčního centra Anděl a Francouzského lycea.

Spodní patro bytu tvoří 2 obývací pokoje s plně vybavenými kuchyněmi s jídelnou, 3 ložnice, 2 koupelny, 2 toalety zvlášť, 2 šatny, technická místnost a prostorná vstupní hala s přístupem na terasu. V horním patře se nachází 3 ložnice s en-suite koupelnami, šatna a galerie.

Inteligentní systém ovládání domácnosti a zabezpečení, kvalitní vybavení a provedení, klimatizace, dubové podlahy, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně, izolační trojskla v oknech, ateliérová okna na dálkové ovládání, zatemňovací rolety, plynový kotel, pračka, sušička, kuchyň SieMatic se spotřebiči Miele, indukční varná deska, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, WiFi, sklep, vstupy na čip, nabíjecí stanice pro elektromobily v garáži. Možnost pronájmu garážového stání za 10.000 Kč měsíčně + DPH. 

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha *
  510 m²
 • Terasa
  18 m²
 • Celková plocha
  528 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži v budově.
 • Sklep
  -
 • PENB
  A
 • Referenční číslo
  102634
 • K dispozici od
  Ihned
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.